Как выйти замуж за 500000 долларов )))

Список разделов Общие разделы Юмор

Описание: Расскажите свою смешную историю, ваш самый любимый анекдот...

Сообщение #26 Kron » 21.01.2008, 17:39

Блондинка, не правильно ты рассуждаешь :) зачем тебя в асфальт то катать. мужик должен работать, а женщина должна доить мужика :)
«Человек без врагов ничего не стоит» (с)
Kron
3000+ сообщений
Аватара
Зарегистрирован: 17.12.2004

Сообщение #27 Блондинка » 21.01.2008, 17:52

Kron, а мне казалось, что парни обычно друг за дружку в подобных вопросах стоят.. Ну, не знаю, там из чувства мужской солидарности,что ли.. А ты тут: "мужиков доить надо!" :) Нет, я от своего не отступлю. Я толком корову подоить не могу, а тут мужика... И тут же вопрос встаёт: Как вы это себе представляете? За какую часть тела его доить надо? :realsmile: За нос что ли?
Да вот представте такую ситуацию: Девушка выходит замуж за влиятельного человека, которог она не любит. Спустя год она ему рожает ребёнка. С его стороны - никакой любви, заботы, ласки... Ему женщина красивая нужна, а не любовь. Чтобы перед друзьями покрасоваться. А ребёнку отца никто не заменит! А тут ещё и первую любовь встречаешь..
Короче захочешь его бросить, а думаешь он тебя отпустит? А если и отпустит , то не факт что захочет ребёнка отдавать... Да, блин сколько похожих живых примеров..
Улыбнись миру и мир улыбнётся тебе:) ...
Блондинка F
250+ сообщений
Аватара
Возраст: 32
Откуда: Слуцк
Зарегистрирован: 11.06.2007

Сообщение #28 Шув » 21.01.2008, 22:07

Блондинка:парни обычно друг за дружку в подобных вопросах стоят.

ПАРНИ обычно за женщин своих горой стоят! Но при этом доить их действительно очень сложно... За доярок парни стоять перестают... или на доярок перестает...? Извините, в падежах запутался :eh:
Шув M
3000+ сообщений
Зарегистрирован: 23.08.2005

Сообщение #29 хлопЕц з мялЕшак » 21.01.2008, 22:10

Пачытав разюмэ гэтай жэншчыны, я рашыў, што яна мне падыходзіць у якасці жонкі. Нам с бацькам як раз трэба жонка, якая будзе глядзець за намі, хазяйствам і хатай.
Мая гадавая палучка састаўляе больш за мульён і не якіх-небудзь там амерыканскіх...
Крыху аб сабе.
Я нарадзіўся, вырас і памру ў прыгажэйшым месцы на зямлі у вёсцы Мялешкі, Мінскай вобласці Слуцкага раёну. Чалавек я рабатяшчы. Работаю і дзень, і ноч. Днём раблю на трактары ў калхозе, ноччу прамышляю. На дастойнае жыццё хапае.
Жыву разам з бацькам у прыватнай хаце на беразе возера недалёка ад лесу. Маці ніколі не бачыў, а толькі чуў ад бацькі, што яна _ука і _ляць.
Маю уласны агарод і гаспадарку. Дзяржу свінню, бацьку, катяру, тузіка, 10 кролікаў-роджэраў і два вясёлых гуся.
Бацька трохі хворы. У яго праблемы з галавою, печанню, почкамі, сэрцам, а так здаровы мужык. Ён по-маладосці панкам быў. Але мясцовая моладзь не ацаніла прагрэсіўную моду і трохі кантузіла яго. Цяпер ён крыху шугануты, але усё разумее і нешта балбоча. Як нап’ецца, спявае сектар-газа і крычыць, што ён ім яшчэ нешта пакажа. А так ён ціхі.
Калі згуляем свадзьбу, старшыня абяцаў пасяліць у аграгарадке і прыстроіць жонку на кароўнік. Будзе па 800 даляраў у месяц палучаць. Зажывем як людзі. Нараджаем многа дзетак.
Але вось бяда, як мне звязацца з гэтй жэншчынай. Амерыканскага я ня ведаю. У школе год вучылі здаровацца па-нямецку, памятаю толькі ахтунг да хрэн да хох. А летам да нас прыехала группа нямецкіх агратурыстаў і увезла усіх нашых настаўніц з сабою у Германію. Ніхто так і не вярнуўся. Тады нам з горада прыслалі вучыцельніцу французскай мовы. Па-французскі яна толькі картавіла і мы цэлы год слухалі пласцінку Джо Дасена. Да сёй пары з аднакласнікамі на сходках спяваем “э кі тю нэ кзіс тэ па”. Нічога не разумеем, але спяваем хораша. Аднак і яна доўга не прарабіла – пагналі за _лядства. Больш нам нікога не прысылалі, і наш вумны дырэктар вырашыў замест інастраннага вывучаць цыганскую мову. Так мы навучыліся здаровацца па-нямецку, спяваць па-французку і пасылаць па цыганскі. Джя пукарэ.. Толькі песня зусім не аб тым...
Усіх, хто ведае амерыканскі, прашу дапамагчы даслаць гэтае пасланне маёй будучай жонцы з амерыкі.
З павагай, хлопЕц з мялЕшак.
Это текст, который можно добавлять к размещаемым сообщениям
хлопЕц з мялЕшак
0+ сообщений
Откуда: калгас імя Калініна
Зарегистрирован: 13.01.2008

Сообщение #30 Блондинка » 21.01.2008, 22:27

хлопЕц з мялЕшак: недалёка ад лесу
Я согласна!!! :smilebig: :smilebig: :smilebig:
Улыбнись миру и мир улыбнётся тебе:) ...
Блондинка F
250+ сообщений
Аватара
Возраст: 32
Откуда: Слуцк
Зарегистрирован: 11.06.2007

Сообщение #31 Freeman » 23.01.2008, 17:14

хлопЕц з мялЕшак:Усіх, хто ведае амерыканскі, прашу дапамагчы даслаць гэтае пасланне маёй будучай жонцы з амерыкі.
Вообще отжёг!!! :smilebig: :smilebig:
Хотел бы я ее глаза после прочтения этого письмеца увидеть!
Доместас убивает все известные бактерии... а неизвестные ТАААК калечит...
Если у вас возникли проблемы с женой - надо кончать с подругами.
Freeman M
250+ сообщений
Аватара
Возраст: 36
Откуда: Minsk
Зарегистрирован: 28.10.2005

Сообщение #32 Изабелла » 23.01.2008, 17:24

Нам крупно повезло...Мы заполучили на форум еще одного классного юмориста...Не оскудела талантами земля слуцкая. А вообще-то я знаю женщину, которая вышла замуж за пол-миллиона в год...только не хочется мне рассказывать ее грустную историю. Выходит она нам завидует...мне и Вове...у которых не то что полмиллиона в год не выходит...даже ста тысяч в год не наскребается...елки...работаешь тут, работаешь...в поте лица...и никак магической цифры не достигнуть. А поскольку мой муж в долларах все-равно ничего не понимает, я ему говорю что деньги на хлеб есть, а на пиво закончились. Вот.
C годами все труднее бороться с гАдами но все легче их игнорировать.
Изабелла F
5000+ сообщений
Зарегистрирован: 04.06.2005

Пред.

Вернуться в Юмор



cron